Bakı 23° C Temperatur

63

5m/s

  • USD1.7000
  • EUR1.8753
  • RUB0.0264
  • NEFT$58.99
^
XƏBƏR LENTİ

BU GÜN AVROPA LİQASINDA III TƏSNİFAT MƏRHƏLƏSİNƏ YEKUN VURULACAQ

3-08-2017, 08:27 Baxış: 260
 
BU GÜN AVROPA LİQASINDA III TƏSNİFAT MƏRHƏLƏSİNƏ YEKUN VURULACAQ

 Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

 Baş tutacaq 27 matçdan sonra pley-offa vəsiqə qazanacaq bütün kollektivlər müəyyənləşəcək.

Avstriyada "Şturm”u yenən (2:1) Türkiyə təmsilçisi "Fənərbağça” yoluna davam etmək baxımından rəqibindən daha şanslıdır. İstanbulluları evdə 0:1 hesablı məğlubiyyət də qane edir. 

İsraildə "Bney Yehuda”nı 2 cavabsız qolla üstələyən Rusiya "Zenit”i də böyük ölçüdə tapşırığın öhdəsindən gəlib. Eyni sözləri Rumıniyada "Universtatya”nı tək qolla qalib gələn "Milan”a da şamil etmək olar.

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin püşkü avqustun 4-də atılacaq.

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

2 avqust

20:00. "Syon” (İsveçrə) - "Suduva” (Litva) ?:?

İlk oyun - 0:3

20:00. AEL (Kipr) - "Austriya” (Avstriya) ?:?

İlk oyun - 0:0

3 avqust

19:00. "Dinamo” (Minsk, Belarus) - AEK (Kipr)

İlk oyun - 0:2

19:00. "Şkendiya” (Makedoniya) - "Trakay” (Litva)

İlk oyun - 1:2

20:30. "Odd” (Norveç) - "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)

İlk oyun - 1:2

21:00. "Apollon” (Kipr) - "Aberdin" (Şotlandiya)

İlk oyun - 1:2

21:00. "Sparta” (Çexiya) - "Srvena Zvezda” (Serbiya)

İlk oyun - 0:2

21:00. "Videoton” (Macarıstan) - "Bordo" (Fransa)

İlk oyun - 1:2

21:00. "Qəbələ" (Azərbaycan) - "Panatinaikos" (Yunanıstan)

İlk oyun - 0:1

21:00. "Zenit” (Rusiya) - "Bney Yehuda” (İsrail)

İlk oyun - 2:0

21:00. "Aleksandriya” (Ukrayna) - "Astra” (Rumıniya)

İlk oyun - 0:0

21:30. "Fola” (Lüksemburq) - "Ostersun” (İsveç)

İlk oyun - 0:1

21:30. "Fənərbaxğa” (Türkiyə) - "Şturm” (Avstriya)

İlk oyun - 2:1

21:45. "Lyunqbyu” (Danimarka) - "Krasnodar” (Rusiya)

İlk oyun - 1:2

22:00. "Skenderbeu” (Albaniya) - "Mlada Boleslav” (Çexiya)

İlk oyun - 1:2

22:00. "Maritimu” (Portuqaliya) - "Botev” (Bolqarıstan)

İlk oyun - 0:0

22:00. PAOK (Yunanıstan) - "Olimpik” (Ukrayna)

İlk oyun - 1:1

22:15. "Lex” (Polşa) - "Utrext” (Hollandiya)

İlk oyun - 0:0

22:30. "Midtyulland” (Danimarka) - "Arka” (Polşa)

İlk oyun - 2:3

22:30. "Altax” (Avstriya) - "Gent” (Belçika)

İlk oyun - 1:1

22:30. "Hayduk” (Xorvatiya) - "Brondbü” (Danimarka)

İlk oyun - 0:0

22:45. "Atletik” (İspaniya) - "Dinamo” (Buxarest, Rumıniya)

İlk oyun - 1:1

22:45. "Rujomberok” (Slovakiya) - "Everton” (İngiltərə)

İlk oyun - 0:1

22:45. "Osiyek” (Xorvatiya) - PSV (Hollandiya)

İlk oyun - 1:0

22:45. "Milan” (İtaliya) - "Universtatya” (Krayova, Rumıniya)

İlk oyun - 1:0

22:45. "Ostende” (Belçika) - "Marsel” (Fransa)

İlk oyun - 2:4

23:00. "Panionios” (Yunanıstan) - "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

İlk oyun - 0:1

23:05. "Domjale” (Sloveniya) - "Frayburq” (Almaniya)

İlk oyun - 0:1

00:00. "Braqa” (Portuqaliya) - AİK (İsveç)

İlk oyun - 1:1